Fotele biurowe, które pokochasz w 2018 roku

Przyjrzeliśmy się bliżej ofercie sklepu internetowego http://meblicante.pl/ i wybraliśmy trzy, niezwykle nowoczesne fotele biurowe. Jeżeli w 2018 roku staniecie przed wyborem fotela do pracy przy biurku, jeden z prezentowanych modeli z pewnością będzie dobrym wyborem. Te innowacyjne rozwiązania z szerokim zakresem regulacji zaprojektowane zostały tak, abyście mogli pracować na najwyższym poziomie wydajności w trakcie najbardziej wypełnionych zadaniami dni roboczych.

Fotel biurowy HERO
Ten fotel ma szanse stać się prawdziwym bohaterem w walce o nasze dobre samopoczucie i zdrowy kręgosłup. Fotel jest niezwykle nowoczesny i uwzględnia wszelkie zasady ergonomicznego siedzenia. Przede wszystkim wyposażony został w mechanizm samoważący. Wiele opcji regulacji, w tym regulowany zagłówek, podłokietniki oraz podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa umożliwiają jego właściwe dostosowanie do potrzeb użytkowników.

Fotel biurowy LOBO
Wyjątkowy design tego fotela jest jego największym atutem. Ciekawa forma kubełka w połączeniu z niebanalnym kolorem tapicerki może stanowić idealne uzupełnienie nowoczesnych wnętrz. Zakres regulacji jest mniejszy, niż w przypadku innych foteli, gdyż obejmuje jedynie możliwość ustawienia wysokości siedziska, jednak fotel zapewnia komfort, tak potrzebny do pracy siedzącej.

Fotel biurowy PERFO III
W przypadku tego fotela mamy do czynienia z bardzo lekką i dynamiczna konstrukcją. Poza szeregiem ergonomicznych funkcji i doskonałym wyprofilowaniem, PERFO III ma jeszcze jeden atut. Jest nim materiał wykorzystany do produkcji siedziska. Oddychająca siatka zapewnia naszym plecom właściwą wentylację podczas długotrwałej pracy przy biurku. Dzięki temu komfort siedzenia zdecydowanie rośnie.

Źródło: http://meblicante.pl/fotele-krzesla-kanapy/fotele-biurowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *