Unikalne zegarki z drewna dębowego WoodLans

Zegarki to nie tylko urządzenia do pomiaru czasu, oprócz tego, że wskazują godzinę są także modnym i prestiżowym dodatkiem do codziennego stroju. Do zegarków naręcznych każdy z nas przykłada dużą wagę. Zegarki naręczne pojawiły się w XX wieku i ze względu na sztukę zegarmistrzowską budziły szacunek. Dziś również zależy nam na tym, by zegarek był wyjątkowy. Jednak trudno znaleźć coś wyjątkowego na rynku, gdzie zalewają nas zegarki bez duszy, taśmowo wyprodukowane w Chinach. Jest jednak ktoś, kto pasjonuje się ręcznym wytwarzaniem drewnianych zegarków. Michał Napierała od 2011 roku sam projektuje zegarki, a potem ręcznie je wytwarza.

Drewniane zegarki są wyjątkowe

Ręcznie wytworzone zegarki są oznaczone kolejnym numerem, są wytworzone zgodnie ze standardami zegarmistrzowskimi. Do ich produkcji używa się najlepszego drewna dębowego. W związku z tym, że zegarki są ręcznie wytwarzane posiadają delikatne nieregularności, jednak jest to piękne ponieważ drugiego takiego samego modeli na rynku nie ma. Serce zegarków to sprawdzone mechanizmy Citizena. Zegarki Woodlans możemy kupić na tej stronie: http://www.woodlans.pl/. Mamy do wyboru zegarek z drewnianą bransoletą, stalową bransoletą lub bransoletą z ekologicznej skóry. Zegarki są przeznaczone zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet.

Zegarki Woodlans spodobają się wszystkim tym, którzy stawiają na naturalny i prosty design. Pokochają je wszyscy, którzy stawiają na ekologiczny sposób życia. Bo takie właśnie są zegarki Woodlans: ekologiczne, eleganckie i wykonane w dobrym prostym stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *